Nowoczesny i przyjazny Salon Urody znajdujący się w Zakopanem. Powstał z pasji i zamiłowania do Kosmetologii. Studio zostało stworzone z myślą o osobach, które pragną zadbać o swój wygląd, jak również spędzić czas w relaksującej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku. Wizytówką firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalna życzliwa obsługa i pełna higiena podczas świadczonych usług.

Personel regularnie korzysta ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a także pracuje wyłącznie na profesjonalnych, skutecznych i sprawdzonych preparatach oraz urządzeniach.

W gabinecie wyróżniamy Kosmetykę pielęgnacyjną, która ma za zadanie zapobiegać powstawaniu defektów skóry, a także opóźniać procesy starzenia się.

Kosmetyka upiększająca (zdobnicza) ma podkreślać naturalne walory urody i tuszować wady.

Natomiast celem leczniczej jest usuwanie zjawisk chorobowych skóry i zapobieganie ich powstawaniu.

W gabinecie wyróżniamy też typ zabiegów relaksacyjnych, których celem jest wyeliminowanie napięcia psychicznego i fizycznego. Jest to doskonała forma relaksu dla ludzi, którzy są narażeni na stres i mają częsty kontakt z niekorzystnymi czynnikami stresogennymi. mgr Katarzyna Gawlak-Kubik

mgr Katarzyna Gawlak-Kubik

Kosmetolog


Małgorzata Kowalczyk

Kosmetyczka dyplomowana


Katarzyna Owczarz

Katarzyna Owczarz

Kosmetyczka dyplomowana

Podolog

Pielęgniarka dyplomowana


Wawrzyniec Nagraba

Wawrzyniec Nagraba

Fizjoterapeuta/Masażysta